RU

Кого торкнуться розширені санкції Росії: названі суми і товари

27.12.2019, 13:35
Кого торкнуться розширені санкції Росії: названі суми і товари - Фото
Фото: LIGA.net

Міністерство розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України оцінило вплив розширених санкцій Росії: вони торкнуться 1,3% поточного експорту українських товарів і 0,4% поточного імпорту російських товарів до України за дев'ять місяців 2019 року. Про це сказано в аналітичній записці Мінекономіки, яка є в розпорядженні LIGA.net.

За оперативними даними Мінекономіки, в грошовому еквіваленті це становить $31,2 млн і $21,4 млн, відповідно.

Під заборону на імпорт до України потрапляють: котли для центрального опалення ($8,7 млн); частини насосів ($3,6 млн); радіатори для центрального опалення з неелектричним нагрівом ($2,8 млн).

Також серед товарів, які потрапили під санкції, є товари медичного призначення: вироби з пластмаси ($6,5 млн); труби, трубки, шланги ($4,5 млн), гігієнічні або фармацевтичні вироби з вулканізованої гуми ($1,4 млн), інші вироби з вулканізованої гуми, крім твердої ($3,7 млн).

Заборона на ввезення до України з РФ паперу і картону для утилізації (макулатури та відходів) в грошовому еквіваленті оцінюється в $21,4 млн. За січень-вересень 2019 року частка Росії в загальному імпорті цієї позиції досягала 52,6%.

Читайте російською: Кого затронут расширенные санкции России: названы суммы и товары

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини