RU

КМУ просить спростити ввезення продукції оборонного призначення

01.09.2014, 12:52
КМУ просить спростити ввезення продукції оборонного призначення - Фото
Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк
Кабінет міністрів України пропонує парламенту змінити ряд норм Митного і Податкового кодексів в частині спрощення ввезення продукції оборонного призначення. Відповідні законопроекти NN 4555а і 4556а зареєстровані Верховною Радою 29 серпня.

Як наголошується в пояснювальних записках до документів, існуюча на сьогодні законодавча база не дозволяє Міністерству оборони в повній мірі і оперативно реагувати на виклики при виконанні завдань з відбиття збройної агресії та захисту держави під час особливого періоду або під час надзвичайного стану.

Автори законопроектів відзначають, що внесення змін в митне і податкове законодавство дозволить спростити ввезення на митну територію України продукції оборонного призначення, а також забезпечить високоякісними сучасним озброєнням і військовою технікою підрозділи, які беруть участь в антитерористичній операції.

Нагадаємо, як повідомив раніше президент України за підсумками поїздки в Брюссель, країни ЄС нададуть Україні військово-технічну допомогу. Це, за словами президента, дозволить Україні серйозно підвищити боєздатність армії. Велика частина допомоги буде присвячена "нелетальній зброї найвищої якості і найсучасніших зразків, які виробляються в ЄС".

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини