RU

КМДА повернула контроль над "Київміськбудом"

05.10.2010, 12:15
КМДА повернула контроль над
c45013fb3a154e098cef52d74e23b542.jpg

КМДА повернула контроль над "Київміськбудом"
Київ відновив управління 80% акцій Холдингової компанії "Київміськбуд". Про це повідомив сьогодні журналістам заступник голови Київської міської адміністрації Олександр Попов після завершення позачергових зборів акціонерів "Київміськбуду".

Як повідомляє УНІАН, О.Попов зазначив, що операція з продажу 80% акцій "Київміськбуду" не була завершена і акції залишаються у власності киян.

"Однак місто було позбавлене можливості здійснювати стратегічне управління підприємством, оскільки органи управління холдингу працювали не в інтересах киян. У липні 2010 року відбулася спроба відібрати акції у міста Києва. Завдяки спільним зусиллям КМДА і правоохоронних органів, такі незаконні дії були своєчасно зупинені", - сказав О.Попов.

Він зазначив, що сьогодні відбулися збори акціонерів "Київміськбуду", на яких обрали новий склад наглядової ради, главу правління, ревізійну комісію, а також новий реєстратора. "Отже, ми відновили управління на цьому підприємстві", - наголосив О.Попов.

Новим реєстратором стало ТОВ "Фінреєстр" (м. Київ). На зборах була також переобрана ревізійна комісія у складі трьох осіб, її очолила Олена Дмитрієва.

Нагадаємо, 16 вересня Господарський суд Києва наклав арешт на 80% акцій АТ "Холдингова компанія "Київміськбуд", які були придбані ФК "Новий регіон" 29 липня 2009 року.

Суд вирішив для забезпечення позову частково задовольнити вимоги Генеральної прокуратури, зокрема накласти арешт на 80% акцій холдингу, заборонити ТОВ "Термінал-Реєстр" і ТОВ "Адрем" здійснювати будь-які дії з внесення змін у систему реєстру власників акцій "Київміськбуду". Наступний розгляд справи у суді відбудеться 12 жовтня.

Генпрокуратура звернулася до суду в інтересах Київради і Головного управління комунальної власності КМДА до ТОВ "Фінансова компанія "Новий регіон", ТОВ "Компанія "Термінал-Реєстр", ТОВ "Адрем" про визнання недійсним договору, укладеного 29 липня 2009 року ГУ комунальної власності КМДА і ТОВ "ФК "Новий регіон" про купівлю-продаж 52 910 760 акцій ХК "Київміськбуду" і застосування наслідків його недійсності.

2 вересня керівництво холдингу заявило, що інвестиційні компанії Atima Ltd., Investion Ltd. і Akvista Ltd. стали власниками 80% акцій АТ ХК "Київміськбуд".

Сьогодні, 5 жовтня, у Києві відбулися позачергові збори акціонерів "Київміськбуду", на яких прийнято рішення про зміну складу наглядової ради і правління холдингу.

Як повідомив член реєстраційної комісії Антон Пукос, у залі зареєстровані власники 80% акцій і позачергові збори вважаються правомочними.

За словами головуючого на зборах Егора Русина, прийнято рішення про відкликання складу наглядової ради компанії. До нового складу НС увійшли Єгор Русин, Антон Пукос і Володимир Поляченко. До того ж акціонери відкликали правління холдингу в повному складі і обрали главою правління Михайла Голицю (заступник глави Київської міської державної адміністрації, начальник головного управління житлового забезпечення).

ХК "Київміськбуд": довідка та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини