RU

КМДА погасить газову заборгованість "Київенерго"

02.08.2010, 14:14

Київська міська державна адміністрація (КМДА) відшкодує заборгованість АК "Київенерго" перед газопостачальниками в найближчі терміни. Про це під час апаратної наради з робочих питань із заступниками голови КМДА, начальниками Головних управлінь і керівниками структурних підрозділів повідомив в.о. голови КМДА Олександр Попов.

"Сьогодні є гостра необхідність погашення заборгованості АК "Київенерго" по відшкодуванню різниці в тарифах на теплову енергію у сумі близько 2 млрд.грн. Наша принципова позиція в цій ситуації вже визначена, залишилося тільки розробити механізм її реалізації", - наголосив О.Попов, якого цитує прес-служба КМДА.

За словами О.Попова питання буде вирішуватися за рахунок залучення дешевого кредиту. "У цьому нам допомагає особисто Прем'єр-міністр, а також Національний банк, комерційні банки", - відмітив в.о. голови КМДА.

"Технологічно ми здатні реалізувати заплановане в цьому місяці, тому думаю, що вже найближчим часом жителі Києва стабільно будуть мати газ, електроенергію, тепло і гарячу воду", - підсумував О.Попов.

Паливно-енергетичний комплекс: добірка новин>>>
Олександр Попов: біографія і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини