RU

Клюєв: Виходити з тіні бізнесу має стати вигідно

13.02.2012, 15:14
Клюєв: Виходити з тіні бізнесу має стати вигідно - Фото
Андрій Клюєв ініціює зменшення податкового тиску на бізнес
Зменшення податкового тиску - важлива складова роботи з поліпшення бізнес-клімату й стимулювання зростання економіки в Україні. Про це в інтерв'ю заявив перший віце-прем'єр-міністр - міністр економічного розвитку і торгівлі України Андрій Клюєв.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі першого віце-прем'єра, Клюєв зазначив, що зменшення перевірок та самої кількості контролюючих органів - принципова позиція уряду. Він заявив, що мова не тільки про мораторій на податкові перевірки малого і середнього бізнесу, який продовжено і в 2012 році, мова про поступове зниження загальної кількості податкових перевірок. Упровадження аналітичних методів пошуку суб'єктів тіньової економіки дозволяє знаходити порушників закону без зайвих витрат часу і нервів сумлінних платників податків, вважає він.

Клюєв підкреслив, що успіх детінізації економіки буде складатися не стільки в силових методах, скільки в заходи щодо зниження регуляторного навантаження на приватний сектор, продовження мінімізації бюрократичних процедур, які стосуються підприємницької діяльності. Виходити з тіні має стати вигідно, зазначив він.

"Упровадження правил і процедур, а також методів діяльності перевіряючих і контролюючих органів, які повинні мінімізувати контакти з підприємцями, дозволить не тільки спростити життя бізнесу, а й зменшить корупційний тиск. Це стосується всіх напрямків дерегуляції економіки", - заявив Клюєв. Як приклад він навів законопроект про адміністративні послуги, який планується розглянути в парламенті в другому читанні. Документ передбачає створення центрів адміністративних послуг на базі дозвільних центрів, які також повинні заробити за принципом "єдиного вікна", щоб представники підприємств не ходили по різних інстанціях, зазначив перший віце-прем'єр.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини