RU

Клюєв вітає "наступника" й готовий поділитися досвідом

26.03.2012, 13:54
Клюєв вітає
Андрій Клюєв
Призначення Петра Порошенка на посаду міністра економічного розвитку і торгівлі істотно посилило потенціал Кабінету міністрів України, оскільки у нього є достатньо досвіду, амбіцій і політичної волі для продовження реформування української економіки та ефективного реагування на численні виклики в цій сфері. Про це заявив в коментарі журналістам Секретар Ради національної безпеки і оборони України Андрій Клюєв.

"Хочу привітати Петра Олексійовича з поверненням на роботу в Кабінет міністрів. Хоча перед ним сьогодні стоїть чимало складних завдань, я впевнений, що державницьке мислення, властиве Порошенку, допоможе йому швидко освоїтися на новій посаді", - сказав Секретар РНБО, якого цитує прес-служба відомства.

За словами Клюєва, він готовий допомагати Порошенку і як людина, яка раніше курирувавала цей сектор роботи уряду, і як Секретар РНБО України.

Клюєв висловив упевненість, що Порошенко буде продовжувати реалізовувати ключові урядові програми - по дерегуляції економіки, поліпшення бізнес-клімату, розвитку внутрішнього ринку.

Нагадаємо, 23 березня президент Віктор Янукович підписав указ про призначення Порошенка на посаду голови Мінекономіки. Як відомо Клюєв у березні 2010 року був призначений першим віце-прем'єр-міністром в уряді Миколи Азарова. 9 грудня 2010 року в результаті оголошеної адмінреформи став першим віце-прем'єр-міністром - міністром економічного розвитку і торгівлі.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини