RU

Клюєв уже порахував вигоди від вільної торгівлі з ЄС

20.12.2011, 11:43
Клюєв уже порахував вигоди від вільної торгівлі з ЄС - Фото
6203a29e16a39a5a543c3c2db940dfc0.jpg
Після набуття чинності угоди про зону вільної торгівлі між Україною і Євросоюзом, яка є складовою частиною договору про асоціацію, Україна може розраховувати на додаткове зростання своєї економіки на 2% на рік. Про це заявив перший віце-прем'єр-міністр - міністр економічного розвитку і торгівлі України Андрій Клюєв (на фото).

"Хоча де-факто угода поки не парафована, успішне завершення політичних переговорів - досить серйозний прорив. Ми йшли до цього не один рік, і прекрасно відомо, що дорога була непростою. І результати будуть не загально дипломатичними, а конкретними: це і зона вільної торгівлі, і прогрес у спрощенні візового режиму. Я згоден, що проект договору достатньо амбітний, тобто ставить сміливі і перспективні цілі", - наголосив Клюєв, якого цитує прес-служба першого віце-прем'єра.

Коментуючи можливість остаточного підписання угоди, Клюєв зазначив: "Є підстави вважати, що це відбудеться не пізніше ніж через рік. Ще деякий час може зайняти ратифікація, але не думаю, що це буде довго. Поки ж стоїть завдання парафування договору, в якому ні багато ні мало 2 тисячі сторінок. А це як мінімум 10,5 годин чистої роботи".

За його словами, на це піде близько півтора місяця. Клюєв також додав, що від української сторони займатися парафуванням буде заступник міністра закордонних справ Павло Клімкін.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини