RU

Клюєв просить Пшонку розібратися з любителями дорогих авто

28.12.2011, 12:53
Клюєв просить Пшонку розібратися з любителями дорогих авто - Фото
ec3770a27e2471ae1e735312c66a0026.jpg
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України в ході чергової перевірки виявило декілька нових фактів порушень законодавства при закупівлі легкових автомобілів державними підприємствами і установами. Про це заявив у коментарі журналістам перший віце-прем'єр-міністр - міністр економічного розвитку і торгівлі Андрій Клюєв.

Як повідомляє прес-служба першого віце-прем'єра, Клюєв зазначив, що створена система автоматичного реагування - перевірки проводяться періодично. Якщо є спроби здійснити державну закупівлю предметів розкоші, Мінекономрозвитку відразу ж фіксує цю операцію і відповідні матеріали передає до Генеральної прокуратури, сказав Клюєв. Він також висловив подяку засобам масової інформації, які пильно стежать за ходом державних закупівель.

За даними Мінекономрозвитку, протягом листопада - грудня 2011року міністерством, як уповноваженим органом у сфері державних закупівель, виявлено 32 факти порушення розпорядниками державних коштів вимог постанови Кабінету міністрів (від 04.04.2001 №332) "Про граничні суми витрат на придбання автомобілів, меблів, іншого обладнання державними органами, а також установами та організаціями, що утримуються за рахунок державного і місцевих бюджетів". В результаті - неефективне використання державних коштів становить більше 18 млн.грн.

Відповідно до Закону "Про здійснення державних закупівель", Мінекономрозвитку направило зазначену інформацію до Генеральної прокуратури для реагування згідно з чинним законодавством.

Останньою перевіркою міністерством виявлено, що протягом грудня здійснено кілька неправомірних закупівель легкових автомобілів за цінами, які перевищують встановлені зазначеною постановою.

Зокрема, ДТГО Південно-Західна залізниця за результатами відкритих торгів у грудні уклало угоду з ТОВ Атлант-М Дніпровська набережна "на придбання 3-х легкових автомобілів (Volkswagen Passat 2,0 - 1 од., І Volkswagen Passat 1,8 - 2 од.) загальною вартістю 889 878 грн.

ПАТ з газопостачання та газифікації Хмельницькгаз в грудні уклало угоду з ТОВ Гранд Мотор на придбання автомобіля Toyota Camry Premium 3.5 6AT. Вартість автомобіля склала 422 948 грн.

ДП Український державний центр залізничних рефрижераторних перевезень Укррефтранс уклало угоду з ТОВ Автосаміт ЛТД на придбання Toyota Camry класу Prestige вартістю 321 493 грн.

ДП Куп'янський ветеринарно-санітарний завод Ветсанзавод уклало угоду з ТОВ АРТСІТІ на придбання автомобіля Toyota Camry NG 2011 комплектації Lux. Вартість автомобіля склала 346 315 грн.

Національна філармонія України в грудні уклала угоду з ТОВ Богдан Авто на придбання автомобіля Hyundai Sonata YF. Вартість автомобіля склала 250 250 грн.

Матеріали, підготовлені за результатами цієї перевірки, Міністерство економічного розвитку і торгівлі також передало до Генпрокуратури.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини