RU

Клюєв оголосив війну рейдерству

09.02.2012, 14:00
Клюєв оголосив війну рейдерству - Фото
Андрій Клюєв хоче побороти рейдерство в Україні
До 1 квітня необхідно підготувати й внести системні законодавчі зміни щодо позбавлення рейдерів благодатного грунту, мінімізувати можливості для такої діяльності, захистити в Україні право на власність. Про це заявив перший віце-прем'єр-міністр - міністр економічного розвитку і торгівлі України Андрій Клюєв на засіданні Міжвідомчої комісії з питань протидії протиправному поглинанню та захопленню підприємств.

Як повідомляє прес-служба першого віце-прем'єра, Клюєв переконаний, що боротьба з рейдерством - одна з найважливіших завдань влади, адже часті захоплення чужої власності значно погіршують бізнес-клімат України, вкрай негативно впливають на її міжнародний імідж. "До 1 квітня ми повинні перекрити всі законодавчі прогалини, які стосуються можливостей для існування рейдерських схем. До 1 квітня це реально", - сказав Клюєв.

За його словами, українське законодавство має бути вдосконалене таким чином, щоб рейдерам було небезпечно займатися протиправною діяльністю. "Незважаючи на загальну позицію президента України та уряду щодо гуманізації кримінального законодавства в сфері економічної діяльності, принциповою залишається наша безкомпромісна позиція по протидії злочинам, пов'язаним з рейдерством", - заявив він.

Учасники засідання прийняли рішення, що відповідні законодавчі пропозиції різними міністерствами і відомствами будуть представлені в спеціально створеній робочій групі. Міністерство юстиції має опрацювати та узагальнити всі пропозиції.

Клюєв також доручив Держкомпідприємництвам провести спеціальний круглий стіл за участю представників бізнесу для обговорення пропозицій щодо системного законодавчого протидії рейдерській діяльності.

Перший віце-ремьер-міністр уточнив, що на законодавчому рівні має бути чітко прописаний термін "рейдерство", його кваліфікуючі ознаки. "Основні рейдерські схеми відомі, тому законодавчо ми повинні їх перекрити», - сказав Клюєв. Він висловив упевненість, що такий законодавчий пакет підтримають як депутати від більшості, так і представники опозиції.

Учасники засідання серед іншого розглянули ситуації навколо Державного підприємства НАЕК Енергоатом, готелю "Славутич" і універмагу "Україна".
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини