RU

Клюєв обговорив з московським гостем газ і торгівлю

20.02.2012, 12:35
Клюєв обговорив з московським гостем газ і торгівлю - Фото
Андрій Клюєв
Україна розраховує на подальше збільшення товарообігу з Російською Федерацією. Про це заявив секретар Ради національної безпеки і оборони України Андрій Клюєв на зустрічі з головою Державної Думи Федеральних Зборів РФ Сергієм Наришкіним в понеділок в Києві.

Як повідомили в прес-службі РНБО, в контексті обговорення перспектив поглиблення регіональної економічної взаємодії, Секретар РНБО України та голова Державної Думи РФ висловили сподівання, що в поточному році будуть завершені всі процедури, і запрацює Зона вільної торгівлі в рамках країн СНД. Клюєв підкреслив, що успішна реалізація цього завдання повинна привести до істотного зростання товарообігу між учасниками цієї угоди.

Крім того, на думку Секретаря РНБО України, вступ РФ до СОТ дасть можливість ефективніше вирішувати питання торговельно-економічного співробітництва як на двосторонньому рівні, так і в багатосторонніх форматах.

Темою предметного розгляду були також питання взаємодії в газовій сфері. Клюєв висловив надію, що переговори щодо перегляду умов газових контрактів будуть завершені найближчим часом. "Розраховую, що обидві сторони зможуть подолати всі  розбіжності і виробити оптимальну, економічно обгрунтовану й справедливу формулу ціни на газ для України", - зазначив Клюєв.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини