RU

Клюєв шукає талановиту молодь

23.05.2011, 17:25

Уряд активніше залучатиме до своєї роботи талановитих молодих людей. Про це заявив журналістам перший віце-прем'єр-міністр - міністр економічного розвитку і торгівлі України Андрій Клюєв.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі першого віце-прем'єра, А.Клюєв повідомив, що Міністерство економічного розвитку і торгівлі планує залучити до своєї роботи близько 30 кращих випускників провідних економічних вищих навчальних закладів країни.

А.Клюєв повідомив, що міністерство звернеться до керівництва ВНЗ з проханням відібрати найкращих кандидатів на участь в конкурсі.

"Нам потрібні найкращі: молоді, прогресивні, амбіційні, що володіють іноземними мовами. Саме таким будувати ефективну економіку України, брати участь в її модернізації. Нам потрібні справжні патріоти, які прийдуть з гарячим бажанням побудувати успішну країну", - заявив А.Клюєв.

Перший віце-прем'єр-міністр повідомив, що серед завдань Мінекономрозвитку і торгівлі - створення якісної системи державного стратегічного планування, яка, по суті, була відсутня в Україні всі роки її незалежності. Участь молодих людей в цьому процесі дасть можливість швидше впровадити нестандартні підходи і сучасні інформаційні і комп'ютерні технології, заявив А.Клюєв.

Уряд Азарова: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини