RU

Клюєв розповів у Брюсселі, як в Україні бізнесу буде добре

03.03.2011, 10:35
Клюєв розповів у Брюсселі, як в Україні бізнесу буде добре - Фото
3f2267e4873aa675287188e1bb5c4de6.jpg

Клюєв розповів у Брюсселі, як в Україні бізнесу буде добре

Особлива увага уряду України у поточному році буде зосереджена на інвестиційних проектах. Про це заявив у середу в Брюсселі на зустрічі з представниками європейських бізнес асоціацій Перший віце-прем'єр-міністр - Міністр економічного розвитку і торгівлі України Андрій Клюєв (на фото).

Як повідомляє прес-служба Першого віце-прем'єра, А.Клюєв зазначив, що уряд схвалив Програму розвитку інвестиційно-інноваційної діяльності, а також сформовано перелік інвестиційних проектів, які забезпечать впровадження передових технологій, масштабне оновлення виробничої сфери в окремих галузях економіки і регіонах. "Саме від їхньої реалізації залежатиме, якою стане Україна найближчим часом, і яке місце посяде у майбутньому", - сказав він.

За словами А.Клюєва, основна ідеологія програми - створення державою умов для інвестора, напрям інвестицій у розвиток пріоритетних напрямів для економіки України. "Я закликаю вас активно брати участь у реалізації цих проектів, а уряд, у свою чергу, надасть всю необхідну підтримку", - заявив Перший віце-прем'єр-міністр.

Він також зазначив, що державні інвестиції в інфраструктурні проекти повинні створити поле для залучення іноземних інвестицій.

А.Клюєв повідомив, що на державному рівні визначені національні проекти з ряду ключових напрямів соціально-економічного розвитку. За його словами, вагомий внесок у зростання інвестиційної активності також матиме реалізація проектів з підготовки і проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи з футболу Євро-2012.

Він також зазначив, що оскільки у світі наростає проблема дефіциту продуктів харчування, Україна готова нарощувати обсяги сільськогосподарського виробництва. "Саме ця галузь економіки могла б стати найбільш привабливою для інвестицій з використанням передових технологій", - зазначив А.Клюєв.

Нагадаємо, що вчора А.Клюєв у Брюсселі проводить перемовини з представниками Євросоюзу за угодою про зону вільної торгівлі і договір про асоціацію.

Інвестиційний клімат України: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини