RU

Клюєв розпорядився невідкладно почати опалювальний сезон

06.10.2010, 11:35
Клюєв розпорядився невідкладно почати опалювальний сезон - Фото
c4d2b2691a411500584e868ee140cc51.jpg

Клюєв розпорядився невідкладно почати опалювальний сезон
Враховуючи різке зниження температури, Кабінет Міністрів України розпорядився невідкладно почати в Україні опалювальний сезон. Відповідне доручення 5 жовтня дав Перший віце-прем'єр-міністр України Андрій Клюєв.

Як повідомляє прес-служба Першого віце-прем'єр-міністра, Голові Ради міністрів Автономної Республіки Крим, головам обласних, Київської і Севастопольської міських державних адміністрацій, а також Мінжитлокомунгоспу, Мінпаливенерго, Мінрегіонбуду, Міністерству освіти і науки, Міністерству охорони здоров'я і НАК "Нафтогаз України", а також іншим керівникам центральних органів виконавчої влади доручається почати опалювальний сезон у житловому фонді і, насамперед, на об'єктах соціальної сфери - дитячих садках, школах і установах охорони здоров'я, і забезпечити його стабільне проходження.

Нагадаємо, що згідно з Правилами підготовки теплових господарств до опалювального періоду, затвердженим наказом Міністерства палива і енергетики і МінЖКГ, "включення систем опалювання здійснюється власниками теплових господарств за узгодженням з теплопостачальними організаціями за умови, що протягом трьох діб середня добова температура повітря не перевищує 8°C".

Згідно з даними Гідрометцентру, починаючи з неділі, 3 жовтня, середньодобова температура у Києві тримається на рівні 6-8 градусів і не збільшується протягом найближчих 10 днів.

ЖКГ, побутові послуги: добірка новин>>>
Паливно-енергетичний комплекс: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини