RU

Клюєв пояснив, навіщо обнулили борги підприємствам ЖКГ і ТЕК

02.06.2011, 15:00
Клюєв пояснив, навіщо обнулили борги підприємствам ЖКГ і ТЕК - Фото
dd6b59145a732c8f52e52b786d125776.jpg

Клюєв пояснив, навіщо обнулили борги підприємствам ЖКГ і ТЕК
Реалізація закону про списання боргів підприємствам ЖКГ і ТЕК дасть змогу фінансово оздоровити галузь вже до початку нового опалювального сезону. Про це заявив сьогодні на прес-конференції перший віце-прем'єр-міністр України - міністр економічного розвитку і торгівлі Андрій Клюєв (на фото).

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, говорячи про можливі шляхи поліпшення фінансового становища підприємств ЖКГ і ТЕК, Клюєв зазначив, що державі сьогодні не під силу виділити близько 30 млрд. грн., необхідних, щоб погасити всі борги галузі. Також, за його словами, влада не може піти на кардинальне збільшення тарифів для населення.

"Один із шляхів поліпшення фінансового становища підприємств ЖКГ і ТЕК - закон про списання боргів. Якщо він буде реалізований у житті, то вже до початку опалювального сезону ці підприємства будуть оздоровлені фінансово", - наголосив перший віце-прем'єр.

Він додав, що основна заборгованість цих підприємств – борги за газ. "До того ж зараз навіть немає статті, за якою борги, що нагромадилися за двадцять років, можна було б гасити, це мертві борги. А так ми зможемо почати новий сезон з чистого листа", - сказав він.

Також, за його словами, фінансове оздоровлення підприємств дасть змогу залучити серйозні фінансові ресурси на реконструкцію галузі і на підготовку до зими.

Нагадаємо, Президент України підписав закон, який передбачає комплексне списання заборгованості місцевих бюджетів перед підприємствами, які постачають теплову енергію населенню і між підприємствами паливно-енергетичного комплексу за природний газ і електроенергію, яка утворилася в період з 1997-го по 2010 рік, враховуючи пеню і штрафи.

ЖКГ, побутові послуги: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини