Клюєв: Повторення газової кризи не буде

Клюєв: Повторення газової кризи не буде - Фото
3a8f49fba2337ad083026f4ef9cd88fb.jpg
21.10.2010, 16:15

Як заявив Перший віце-прем'єр-міністр, повторення газової кризи через спроби України внести зміни до газових контрактів із Росією не буде

Повторення газової кризи через спроби України внести зміни до газових контрактів із Росією не буде. Про це заявив сьогодні журналістам на прес-конференції Перший віце-прем'єр-міністр України Андрій Клюєв.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, відповідаючи на питання журналістів, чи не загрожують ініціативи України щодо зміни газових контрактів зривом постачань газу з Росії, А.Клюєв відповів: "Ви всі новий рік відсвяткуєте спокійно і в теплих будинках".

Крім того, він наголосив, що ніяких збоїв не буде і у питанні транзиту. "Ми забезпечимо надійність постачань російського газу в Європу. Ми надійні партнери", - наголосив він.

Нагадаємо, раніше Прем'єр-міністр Микола Азаров повідомив, що уряд продовжує перемовини із російською стороною щодо перегляду газової угоди, підписаної 2009 року. "Вони її вважають надзвичайно вигідною для себе, а з цього видно, що вона надто невигідна для нас. Однак ще не вечір, будемо домовлятися, будемо угоду переглядати", - наголосив М.Азаров.

Як повідомлялося, Україна і Росія обговорять співпрацю в енергетичній сфері під час засідання українсько-російського міжурядового комітету з економічних питань 27 жовтня.

Ринок газу, нафти і нафтопродуктів: добірка новин>>>