RU

Клюєв погрожує звільненнями в регіонах: більшість претензій до Києва і Севастополя

30.08.2011, 12:40
Клюєв погрожує звільненнями в регіонах: більшість претензій до Києва і Севастополя - Фото
6a8e528ee545837ece13b075a07a6de5.jpg

Клюєв погрожує звільненнями в регіонах: більшість претензій до Києва і Севастополя
У відношенні губернаторів та місцевих керівників, які не виконають завдання з регуляторної політики, може ставитися питання про звільнення з посад. Про це заявив сьогодні в ході селекторної наради перший віце-прем'єр-міністр – міністр економічного розвитку й торгівлі Андрій Клюєв.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Клюєв зазначив, що за результатами селекторної наради 13 липня було дано доручення до 1 вересня завершити роботу з перегляду регуляторних актів. Він наголосив, що станом на 29 серпня з більше ніж 35 тисяч регуляторних актів загалом було внесено зміни або були скасовані 98,5% актів, які вимагали цього.

"В основному це регуляторні акти, що стосуються тих сфер господарської діяльності, які мають найбільший соціально-економічний вплив на розвиток регіонів. Це акти в сфері місцевих податків та зборів, фінансів та ціноутворення, управління комунальною власністю та регулювання земельних відносин", - сказав він.

Клюєв повідомив, що на сьогодні повністю завершено роботу з перегляду регуляторних актів у восьми областях, ще в п'яти виконано 99% робіт, в інших регіонах – більше 90%.

Водночас Клюєв наголосив, що в Севастополі роботу виконано лише на 60%, а в Києві – на 38%.

Також він звернув увагу на низьку виконавчу дисципліну з боку деяких посадових осіб органів місцевого самоврядування і місцевих державних адміністрацій, зокрема, Севастополя і Одеської області.

"Доручаю Раді міністрів Криму, обласним, Київській та Севастопольській міським адміністраціям разом з органами місцевого самоврядування завершити роботу зі скасування регуляторних актів, які не відповідають засадам державної регуляторної політики, а в подальшому не допускати прийняття регуляторних актів, які не відповідали б таким принципам", - сказав перший віце-прем'єр.

Про виконання робіт Клюєв доручив доповісти до 7 вересня в Мінекономрозвитку та Держкомпідприємництва. Також він повідомив, що 14 вересня ці питання буде розглянуто на Раді регіонів під головуванням президента України.

"До губернаторів, керівників місцевих органів самоврядування, які не виконають завдання з регуляторної політики, може ставитися питання про звільнення з посад", - заявив Клюєв.

Дерегуляція: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини