RU

Клюєв: Переговори по асоціації з ЄС завершаться до кінця року

20.10.2011, 13:04
Клюєв: Переговори по асоціації з ЄС завершаться до кінця року - Фото
427017574a9836313117b95c73ce42d2.jpg

Клюєв: Переговори по асоціації з ЄС завершаться до кінця року

Перший віце-прем'єр-міністр України Андрій Клюєв заявляє, що завершення переговорів в частині зони вільної торгівлі між Україною і Європейським союзом відкриває шлях до завершення переговорів по Угоді про асоціацію загалом до кінця поточного року.

Як повідомляє Інтерфакс-Україна, анонсуючи досягнуті домовленості в Брюсселі в четвер, Клюєв сказав: "Учора ввечері після інтенсивних переговорів нам вдалося узгодити всі ключові параметри в частині глибокої і всеохватывающей зони вільної торгівлі. Наші домовленості відкривають шлях до завершення переговорів по Угоді про асоціацію до кінця року".

Зі слів першого віце-прем'єра, дана подія є знаковою, враховуючи складність ситуації як в ЄС, так і в Україні. Клюєв також повідомив, що експертам було дано доручення завершити технічну формальність по вже досягнутих домовленостях.

Як стало відомо сьогодні, перший віце-прем'єр 19 жовтня під час візиту в Брюссель завершив переговори з європейським комісаром з питань торгівлі Карлом де Гухтом зі створення зони вільної торгівлі з Євросоюзом.

Інтеграція до Євросоюзу: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини