RU

Клюєв обіцяє єдиний тариф у ЖКГ з нового сезону

02.06.2011, 13:05
Клюєв обіцяє єдиний тариф у ЖКГ з нового сезону - Фото
382794ed023385401afa66d7d8ca7a30.jpg

Клюєв обіцяє єдиний тариф у ЖКГ з нового сезону
З початку нового опалювального сезону в Україні буде діяти єдиний тариф на житлово-комунальні послуги. Про це повідомив сьогодні журналістам на прес-конференції перший віце-прем'єр-міністр - міністр економічного розвитку і торгівлі Андрій Клюєв.

"Ми підготували єдину методику розрахунку тарифів для всіх підприємств житлово-комунального господарства, тобто тариф на електроенергію, тариф на газ, водовідвід, на прибирання прибудинкових територій та інші", - зазначив Клюєв, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

За словами першого віце-прем'єра, зараз при оплаті за квартиру є 17 різних тарифів. "Вчора ми прийняли єдину методику, і якщо раніше ці методики були всілякі і місцеві органи влади на свій розсуд ними користувалися, то зараз буде єдиний алгоритм і щодо нього усі органи місцевого самоврядування будуть рахувати ці тарифи", - пояснив він.

Клюєв наголосив, що нова методика дасть змогу зробити тарифи загалом у країні єдиними. "Не буде так, що в донецькій області куб води коштуватиме одну ціну, а у Житомирської області, скажімо, вдвічі або тричі дешевше", - зазначив віце-прем'єр.

Він також повідомив, що там, де вартість тарифів буде перевищувати цей єдиний тариф, то різниця буде гаситися для всіх регіонів з державного бюджету. За попередніми розрахунками, як зазначив Клюєв, за наявної вартості електроенергії ця доплата з держбюджету становитиме 800-900 млн. грн. у рік і при підготовці бюджету на наступний рік ця сума буде закладена. Відповідаючи на питання, коли почне діяти єдиний тариф, Клюєв висловив надію, що вже з початку нового опалювального сезону. "Я думаю, що до нового опалювального сезону, принаймні, ми для себе поставили таке завдання. Я сподіваюся, що ми встигнемо", - наголосив він.

Нагадаємо, вчора під час розширеного засідання уряду Президент України вимагав від Кабінету міністрів створити єдиний орган для ціноутворення у сфері ЖКГ.

Як пояснив народний депутат від Партії регіонів Анатолій Кінах, президент України не вимагає ввести однакові тарифи на послуги ЖКГ по всій території країни, йдеться про те, що ці тарифи повинні бути обґрунтовані у частині собівартості.

ЖКГ, побутові послуги: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини