RU

Клюєв назвав завдання Кабміну на найближчу перспективу

01.03.2011, 10:55
Клюєв назвав завдання Кабміну на найближчу перспективу - Фото
12fe318e377cef51e1017a294522a964.jpg

Клюєв назвав завдання Кабміну на найближчу перспективу
Уряд України протягом наступних двох років збирається зосередитися на розвитку і модернізації аграрного, військово-промислового, гірничо-металургійного комплексів, а також машинобудуванні і легкій промисловості. Про це в інтерв'ю урядовому виданню "Урядовий кур’єр" сказав Перший віце-прем'єр міністр України Андрій Клюєв (на фото).

За словами А.Клюєва, на п'ятирічну перспективу уряд планує зосередити ресурси у тих секторах, які формуватимуть ообличчя економіки майбутнього. "Вони потребують значних інвестицій. Це аерокосмічна галузь, інформаційно-комунікаційні технології, біотехнологія, нанотехнології і нові матеріали, фармація і медична техніка", - зазначив чиновник.

Перший віце-прем'єр наголосив, що уряд приділяє значну увагу сільському господарству. "Сьогодні, коли у світі відчувається постійний дефіцит продовольства, а стихійні лиха призводять до різких стрибків цін, Україна з її родючою землею може посісти своє гідне місце на світовому ринку", - впевнений А.Клюєв.

"Правда, для збільшення конкурентоздатності наш агропромисловий комплекс потребує корінної модернізації - розвитку інфраструктури, широкого впровадження нових технологій. Тому плануємо кардинальні реформи і у цьому секторі", - додав він.

А.Клюєв наголосив, що сьогодні перед Україною стоять масштабні завдання. "На відміну від інших держав, нам треба кардинально перебудувати усі сфери нашого життя, а відповідно, рухатися набагато швидше за інших. Саме тому цей рік - 20-річчя Незалежності - Президент визначив як період корінних змін і модернізації", - зазначив Перший віце-прем'єр.

Уряд Азарова: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини