RU

Клюєв дав завдання губернаторам

12.11.2010, 14:39

Перший віце-прем'єр-міністр України Андрій Клюєв доручив всім головам обласних держадміністрацій протягом тижня виправити ситуацію з відкриттям рахунків зі спеціальним режимом використання для поліпшення розрахунків за спожитий природний газ. Про це він заявив у Києві на селекторній нараді з питань розрахунків за спожиті енергоносії.

Як повідомляє прес-служба Першого віце-прем'єра, А.Клюєв повідомив, що станом на 1 листопада 2010 року загальна кількість відкритих спеціальних рахунків становить 85% від загальної кількості підприємств, які повинні відкрити такі рахунки.

Найбільш активно в цьому напрямі проведена робота в Вінницькій, Волинській, Закарпатській, Кіровоградській, Миколаївській, Одеській, Тернопільській, Харківській, Чернівецькій областях і м. Севастополі, де сьогодні норматив відрахування коштів встановлений для всіх підприємств теплоенергетики, повідомив Перший віце-прем'єр- міністр.

За словами А.Клюєва, в деяких областях ця робота на стадії завершення. Зокрема, в Черкаській області проводять розрахунки 95% підприємств, Рівненській - 94%, Донецькій - 93%, Івано-Франківській - 92%, Луганській - 91%.

"Однак в деяких областях і містах робота в цьому напрямі не рухається - 57 підприємств теплоенергетики не відкрили рахунку і не проводять розрахунків за використаний природний газ", - заявив він.

Уряд Азарова: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини