RU

Клименко: Відтермінування дамо, але касові апарати не скасуємо

05.06.2013, 12:55
Клименко: Відтермінування дамо, але касові апарати не скасуємо - Фото
Олександр Клименко
У Міністерстві доходів і зборів готові відстрочити застосування штрафів за невстановлені касові апарати, але відмовлятися від даної системи контролю не мають наміру. Про це заявив міністр доходів і зборів України Олександр Клименко сьогодні на брифінгу, відповідаючи на запитання журналістів, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Міністр заявив, що система контролю доходів за допомогою касових апаратів замінює фактичні перевірки бізнесу.

"Ми говоримо - ось вам зрозумілий спосіб, коли дистанційно, не витрачаючи часу ми маємо можливість контролювати, отримуємо електронні касові чеки, у нас є можливість контролювати виторги, все, що з цим пов'язано", - пояснив він.

Клименко також зазначив, що "завжди знайдуться ті, хто не встиг підготуватися до якихось змін.

"Ми дали можливість перейти. Сьогодні звучать питання - де є інтернет, де немає інтернету... Ми сьогодні розглядаємо різні можливості. Ми можемо піти на те, щоб відстрочити застосування штрафів. Бо не штрафи головне. Головне - це побудова системи, коли ми можемо адекватно контролювати доходи фізичних осіб", - підкреслив міністр.

Нагадаємо, на середину березня 2013 року податківці підключили до мережі вже понад 6 тисяч касових апаратів. На початку року вони заявили, що будуть штрафувати за старі касові апарати.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини