RU

Китаю пророкують V-подібний вихід з кризи

25.08.2009, 10:32

З початку року економічна ситуація в Китаї стабілізується і поліпшується, а вихід економіки Піднебесної з кризи буде V-подібним, що дозволить досягнути встановленої мети із зростання показника ВВП на 8%.

За інформацією "K2Kapital", таку думку висловив заступник голови фінансово-економічної комісії Всекитайських зборів народних представників Інь Чжунцін у статті "Погляд на минуле і майбутнє реалізації плану із стимулювання економіки".

Експерт наголошує, що добитися швидкого відновлення економіки дозволить своєчасно запропонована пакетна програма протидії міжнародній кризі. "Практика показує, що запропонована ЦК КПК пакетна програма, активні фінансові заходи і вільні монетарні політики були правильними і своєчасними. Реалізація різних курсів і політик в різних районах і різних відомствах, планування їхньої роботи є надійними і ефективними. Під впливом міжнародної фінансової кризи весь світ випробовує серйозний економічний спад. Ми добилися значних успіхів, що було дуже нелегко", - вказує експерт.

Фінансова криза: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини