RU

Китайський інвестор Мотор Січ відповів на санкції України

01.02.2021, 13:38
Китайський інвестор Мотор Січ відповів на санкції України - Фото
Ілюстративне фото (Фото – Мотор Січ)

Акціонер ПАТ "Мотор-Січ" китайська Beijing Skyrizon Aviation Industry Investment Co. вважає необґрунтованими санкції введені Україною. Про це йдеться в заяві компанії на сайті, створеному для спроби провести збори акціонерів.

Китайська компанія звертає увагу, що "в указах президента не вказані конкретні причини введення даних санкцій".

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Facebook: головні бізнес новини

"У нас є підстави вважати, що це навмисні дії держави Україна, з метою перешкоджання інвестицій компанії SKYRIZON в українську компанію Мотор Січ і недопущення реалізації проєкту міжнародного співробітництва. У нас є підстави вважати, що такі дії збігаються з метою дій Бюро промисловості та безпеки (BIS) Міністерства торгівлі США, від 14 січня 2021 року про включення компанії SKYRIZON в список військових кінцевих користувачів (MEU)", – йдеться в повідомленні.

У компанії вважають, що через санкції вона буде незаконно позбавлена ​​своїх законних прав, обов'язків і зобов'язань, також компанія буде змушена перервати загальноприйняті ділові відносини з українською компанією Мотор Січ, що "потягне за собою величезні непоправні збитки".

SKYRIZON зазначає, що Україна відмовилася від результатів попередніх переговорів і повністю виключила будь-яку можливість примирення між двома сторонами.

На думку компанії, такі дії з боку України можуть відлякати інших потенційних інвесторів і погіршити ситуацію в авіабудівній галузі.

ПАТ "Мотор Січ"  – один з найбільших світових виробників двигунів для авіаційної техніки, а також промислових газотурбінних установок. Постачає продукцію більш ніж в 100 країн світу. Підприємство в січні-вересні 2020 року отримало 930,2 млн грн чистого прибутку.


Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Наталия Софиенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини