RU

Китайські інвестори Мотор Січі найняли західні юрфірми, щоб стягнути з України $3,5 млрд

17.11.2020, 19:53
Китайські інвестори Мотор Січі найняли західні юрфірми, щоб стягнути з України $3,5 млрд - Фото
Мотор Січ (Фото: marina lystseva)

Міжнародні юридичні компанії WimerHale, DLA Piper та Bird&Bird представлятимуть інтереси китайських інвесторів ПАТ "Мотор Січ" в інвестиційному спорі про стягнення з держави Україна збитків у $3,5 млрд. Про це  повідомляє пресслужба групи  DCH Олександра Ярославського.

Радником із питань українського права в міжнародному арбітражі буде виступати компанія Arzinger, йдеться в повідомленні.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес у Facebook: головні бізнес новини

Китайські інвестори Мотор Січі направили у вересні Міністерству юстиції повідомлення про інвестиційний спір.

Інвестори стверджують, що "... українська влада своєю поведінкою експропріювала їхні інвестиції, а також порушила інші права, передбачені чинною угодою про заохочення та взаємний захист інвестицій, підписаною 31 жовтня 1992 року, між урядами України і Китаю".

WilmerHalе – одна з провідних міжнародних юридичних фірм світу. У ній працює понад 1000 юристів в офісах, розташованих на трьох континентах.

DLA Piper – міжнародна юридична фірма, що представляє інтереси міжнародних компаній зі списків Global 1000 і Fortune 500, а також інтереси понад половини компаній зі списку Fortune 250 і близько половини компаній з індексу FTSE 350 або їх дочірніх структур.

Bird&Bird – одна з провідних світових юридичних компаній, що об'єднує понад 1 300 юридичних консультантів, які надають підтримку клієнтам зі 118 країн.

Arzinger – незалежна юридична фірма з регіональними філіями у Львові й Одесі та центральним офісом у Києві.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Роман Брыль
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини