RU

Китайські інвестори Мотор Січ почали міжнародний арбітраж проти України. Що далі

07.12.2020, 11:06
Китайські інвестори Мотор Січ почали міжнародний арбітраж проти України. Що далі - Фото
Мотор Січ (Фото: marina lystseva)

Китайські інвестори Мотор Січ сповістили український уряд про звернення до міжнародного арбітражу проти держави України. Про це повідомила пресслужба групи DCH Олександра Ярославського.

"5 грудня 2020 року китайські інвестори ПАТ "Мотор Cіч" направили українському уряду звернення до міжнародного арбітражу проти держави Україна, згідно з Угодою між Урядом України і Урядом КНР про заохочення і взаємний захист інвестицій", – йдеться в повідомленні.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Facebook: головні бізнес новини

Згідно зі ст.10 даної міжурядової угоди, будь-який спір сторін може бути переданий до міжнародного арбітражного суду, який створюється для кожного конкретного випадку наступним чином: кожна зі сторін призначає по одному арбітру, а ці два арбітри оберуть громадянина третьої держави, як арбітра-главу.

Перші двоє арбітрів призначаються протягом двох місяців, а арбітр-глава – чотирьох місяців від дня письмового повідомлення про передачу спору на розгляд арбітражу.

Якщо в зазначений термін суд не буде створений, кожна зі сторін може звернутися до глави Арбітражного інституту Стокгольмської торгової палати зробити необхідні призначення.

Арбітражний суд самостійно встановлює процедури, але може обрати процедури, встановлені Стокгольмським арбітражем, зазначено в тексті угоди.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Роман Брыль
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини