RU

Китайська влада зірвала найбільшу IPO у світі: несе загрозу фінстабільності країни

03.11.2020, 21:11
Китайська влада зірвала найбільшу IPO у світі: несе загрозу фінстабільності країни - Фото
Джек Ма, засновник Alibaba й Ant Group (Фото: Sergey Dolzhenko/EPA)

Ant Group відклала IPO на Шанхайській і Гонконзькій біржах після зустрічі засновника компанії, мільярдера  Джека Ма, з представниками чотирьох регулюючих органів Китаю. Про це пише Business Insider.

Подробиці зустрічі не розголошуються, але видання припускає, що регулятори попередили керівництво Ant Group, що діяльність компанії – надання мікрокредитів онлайн – потрапляє під ряд регуляторних обмежень. Компанії можуть загрожувати розгляди і штрафи і в цьому випадку, IPO несе загрозу фінансовій стабільності китайської фінансової системи.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес у Facebook: головні бізнес новини

Частково інформацію підтвердили представники Шанхайської біржі, повідомивши, що Ant Group може виявитися не в змозі задовольнити умови лістингу і вимоги до розкриття інформації.

Ant Group опублікувала офіційний пресреліз, підтвердивши відтермінування IPO на Шанхайській і Гонконзькій біржах і пообіцявши незабаром надати більш детальну інформацію.

Процедура лістингу Ant Group на біржах почалася 27 жовтня і повинна була завершитися 5 листопада. Передбачалося, що IPO компанії буде найбільшою за всю історію й Ant Group залучить $34 млрд. У цьому випадку ринкова вартість компанії досягла б $313 млрд.

За інформацією видання, Ant Group отримала попередніх заявок інвесторів на купівлю своїх акцій на суму $3 трлн.

Ant Group, раніше відома як Ant Financial і Alipay, є підрозділом китайського техногіганта Alibaba, заснованого Джеком Ма. Головний напрямок діяльності компанії – розвиток платіжних систем.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Роман Брыль
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини