RU

Китай дасть Україні $372 млн. на Повітряний експрес

20.06.2011, 17:45

Сьогодні, 20 червня, у присутності керівників України і Китаю був підписаний остаточний контракт на $372 млн. з реалізації національного проекту "Повітряний експрес". Про це сказав глава Державного агентства з інвестицій і управління національними проектами України Владислав Каськів.

"З отриманих для реалізації національного проекту $372 мільйонів більше половини коштів поглине українська економіка. Підписання контракту - це історична подія, оскільки відкриває двері для широкого потоку інвестицій з азіатського регіону. Ми плануємо до кінця наступного року досягнути рівня надходження прямих інвестицій з Китаю у $3,5 млрд.", - заявив Каськів, якого цитує прес-служба Держагентства.

Нагадаємо, нацпроект "Повітряний експрес" передбачає введення в експлуатацію залізничної лінії Київ-Бориспіль, будівництво чотирьох вокзалів, забезпечення залізниці електропоїздами, спорудження другої злітно-посадкової смуги в аеропорту "Бориспіль".

На початку квітня Україна і Експортно-імпортний банк Китаю підписали угоду про надання українській стороні кредиту на $2 млрд. під будівництво інфраструктурних об'єктів у Київській області.

Інвестиційний клімат України: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини