RU

Китай дає кредит на "Повітряний експрес" і кільцеву дорогу навколо Києва

18.04.2011, 15:20
Китай дає кредит на
5a19f549104b6adc4da80186a0849946.jpg

Китай дає кредит на "Повітряний експрес" і кільцеву дорогу навколо Києва

Україна і Експортно-імпортний банк Китаю підписали угоду про надання українській стороні кредиту на $2 млрд. під будівництво інфраструктурних об'єктів у Київській області. Про це повідомив глава Державного агентства України з інвестицій і управління національними проектами Владислав Каськів (на фото).

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Держагентства, В.Каськів зазначив, що за рахунок зазначених коштів буде реалізований проект будівництва швидкісної залізничної гілки між Києвом і Міжнародним аеропортом "Бориспіль", а також кільцевої дороги навколо Києва. Він наголосив, що практична фаза будівництва "Повітряного експреса" почнеться вже у травні цього року.

"Слід зазначити, що підписання угоди є знаковою подією, оскільки відкриває Україні двері до фінансування інших національних проектів, про що було підписано Меморандум на загальну суму - $10 млрд. Ці кошти не потребують обов'язкових державних гарантій", - наголосив В.Каськів

Загалом під час державного візиту в Китай було підписано 5 важливих документів, які забезпечать надходження кредитного фінансування та інвестицій із КНР, сказано у повідомленні.

Нагадаємо, у межах реалізації національного проекту 5 квітня було зареєстровано державне підприємство "Дирекція з будівництва і управління національним проектом "Повітряний експрес" та іншими інфраструктурними об'єктами Київського регіону".

Транспорт, логістика: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини