RU

Кириленко виступає за гласність фондів соціального страхування

17.04.2012, 09:22
Кириленко виступає за гласність фондів соціального страхування - Фото
Лідер партії За Україну! В'ячеслав Кириленко
Лідер партії За Україну! В'ячеслав Кириленко зареєстрував новий законопроект щодо забезпечення гласності та прозорості діяльності фондів загальнообов'язкового державного соціального страхування.

Як повідомляє прес-служба За Україну!, політик розповів, що сукупний обсяг коштів, які повинні бути акумульовані у фондах соціального страхування, в 2012 році вже перевищує 30 млрд. грн. "Точні цифри широкій громадськості невідомі, оскільки процес формування, затвердження та виконання бюджету фондів відбувається не гласно й не прозоро для громадян", - заявив Кириленко.

Політик переконаний, що такі великі громадські фінанси повинні перебувати під контролем громадськості й повинні розподілятися в максимально прозоро.

Проект закону, запропонований В'ячеславом Кириленком, зобов'язує фонди соціального страхування публікувати свої рішення протягом 5-ти робочих днів після прийняття на офіційних сторінках фондів. Крім того, всі документи затверджених бюджетів, змін та звітів щодо їх виконання також повинні друкуватися в офіційних виданнях Верховної Ради і Кабміну протягом двох тижнів.

"Прийняття Закону створить додаткові можливості для протидії корупції, збільшить довіру до фондів соціального страхування з боку громадян України та держави", - йдеться в пояснювальній записці до законопроекту.

Досьє на В'ячеслава Кириленка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини