RU

Кириленко: Азаров в Росії підписав чисті бланки документів?

26.10.2011, 12:04
Кириленко: Азаров в Росії підписав чисті бланки документів? - Фото
2bfb642cb71882411f3c9d007e1258db.jpg

Кириленко: Азаров в Росії підписав чисті бланки документів?

Партія За Україну! вимагає негайно оприлюднити Угоду про зону вільної торгівлі СНД, підписану прем'єр-міністром України Миколою Азаровим 18 жовтня цього року в Росії. Про це заявив лідер партії В’ячеслав Кириленко (на фото).

За інформацією прес-служби партії, Кириленко повідомив, що направив депутатський запит на ім'я Азарова з вимогою негайно надати текст Угоди про зону вільної торгівлі СНД. "Минув тиждень з моменту підписання Угоди про зону вільної торгівлі СНД. І за цей час ні Комітет закордонних справ Верховної Ради, ні експерти, ні економісти не бачили текст Угоди. Створюється враження, що Азаров підписав чисті бланки, на яких зараз від імені України пишеться якийсь документ", - сказав політик.

В’ячеслав Кириленко зазначив, що, підписуючи такий важливий документ, уряд не провів жодного експертного або громадського обговорення даної Угоди. "Азаров і компанія весь час говорять про те, яке це буде благо для України. Але я їм хочу нагадати, що безкоштовний сир буває тільки в мишоловці, тим більше, якщо цей сир кремлівський", - сказав лідер партії.

"На моє переконання, приховування тексту Угоди про створення зони вільної торгівлі СНД від українців свідчить, що влада в черговий раз пішла на здачу національних інтересів", - переконаний він.

Нагадаємо, раніше заступник голови політради партії Наша Україна, екс-міністр закордонних справ України Володимир Огризко заявив, що переможні реляції влади про позитивні наслідки підписання договору щодо зони вільної торгівлі з СНД є черговою спробою пустити пил в очі громадськості і видати бажане за дійсне.

Вячеслав Кириленко: біографія, новини>>>
Діяльність української опозиції: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини