RU

Кількість польотів над Україною скоротилася на 96% - Украерорух

13.04.2020, 15:47
Кількість польотів над Україною скоротилася на 96% - Украерорух - Фото
Украерорух (фото - uksatse.ua)

У березні служба Державного підприємства обслуговування повітряного руху України (Украерорух) обслужила 13 323 польоти, що на 37,5% менше в порівнянні з показником березня 2019 року. Про це повідомляє прес-служба Украероруху.

Читайте нас у Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Зокрема, підприємство обслужило 1443 внутрішніх рейси (-44,9% в порівнянні з березнем 2019 року), 6653 - міжнародних (-41,1%) і 5227 - транзитних (-29, 5%).

В Украерорусі уточнюють, що в першій половині березня спостерігалося незначне зменшення обсягів трафіку, а стрімке зниження відбулося в другій половині місяця. На інтенсивність польотів вплинуло закриттям пунктів пропуску через державний кордон України через загрозу поширення коронавірусу.

За даними Євроконтролю, тижневий показник кількості польотів із 9 до 15 березня тримався на позначці -7,1%, а 16 березня знизився до рівня -68,2%. За третій тиждень березня трафік скоротився на 86,2%, за останній тиждень - на 96,2%.

Кількість польотів над Україною скоротилася на 96% - Украерорух

Відзначається, що світова динаміка обсягів повітряного руху, зокрема в Європейському регіоні, продовжує знижуватися через заборону авіасполучення в багатьох країнах, пов'язаних із заходами протидії COVID-19.

Згідно з оприлюдненими IАТА прогнозними даними, що враховують плани авіакомпаній, за оптимістичним сценарієм, часткове відновлення чинників повноцінного завантаження рейсів очікується до кінця року. При цьому в Європейському регіоні очікуються найбільші обсяги падіння.

Приєднуйтесь до Instagram Liga.net - тут тільки те, про що ви не можете не знати

Читайте також: Авіасполучення при коронавірусі: навіщо обмежують польоти і чи надовго

Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини