Київського ресторатора підозрюють у тиску на Укрзалізницю

23.10.2019, 12:22
Київського ресторатора підозрюють у тиску на Укрзалізницю - Фото
Михайло Бейлін (фото: "Новое Время")

Співвласника Kyiv Food Market відправили під нічний домашній арешт у справі про нанесення збитків філії УЗ

Вищий антикорупційний суд відправив співвласника Kyiv Food Market Михайла Бейліна під нічний домашній арешт. Його підозрюють у тиску на Укрзалізницю (УЗ). Цю інформацію підтвердили LIGA.net в Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі (САП).

Бейліна зобов'язали не виходити з дому без дозволу, повідомляти про зміну свого місця проживання, утримуватися від спілкування з іншими підозрюваними, здати на зберігання закордонний паспорт.

Бізнесмен проходить у справі про нанесення збитків на 20 млн грн філії УЗ Укрзалізничпостач і замаху на заволодіння ще 44 млн грн підприємства. Фігурантом справи також є колишній народний депутат від БПП Валерій Іщенко.

Згідно зі слідством, в 2015 році приватний підприємець звернувся до Іщенка з проханням посприяти в організації схеми поставок метизної продукції за вдвічі завищеними цінами. Депутат погодився і попросив Бейліна, який був на той час позаштатним радником голови Адміністрації президента Бориса Ложкіна, вплинути на посадових осіб Укрзалізничпостач. В результаті домовленості співробітники УЗ допомогли перемогти потрібній компанії в тендері, схема була реалізована.

Як пише НВ Бізнес, Бейлін звинувачення заперечує. На думку його адвокатів, довести причетність бізнесмена до справи і притягнути його до відповідальності практично неможливо.

Читайте російською: Киевского ресторатора подозревают в давлении на Укрзалізницю

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проект"Новая нормальность" и как в ней дальше жить