RU

Київенерго Ахметова – офіційний банкрут. Рішення суду

25.09.2020, 15:43
Київенерго Ахметова – офіційний банкрут. Рішення суду - Фото
Фото: depositphotos.com

Господарський суд Донецької області визнав К.Енерго (до серпня 2019 року  Київенерго, кінцевий бенефіциар – Рінат Ахметов) банкрутом і почав ліквідаційну процедуру. Про це  повідомляє finbalance.

У реєстрі вимог кредиторів до К.Енерго значаться, зокрема, вимоги  Київгазу (287,7 млн ​​грн),  Нафтогазу (162,4 млн грн), Укртрансгазу (674,8 млн грн), Київводоканалу (73 млн грн) та інших компаній.

Ініціатор процедури банкрутства – Науково-виробнича компанія Гірничі машини. У держреєстрі кінцевим бенефіциаром компанії вказана Вікторія Дзюба. Як повідомляє видання, у компаній можуть бути "партнерські" зв'язку з Corum Group Ріната Ахметова.

Київенерго належали київські ТЕЦ-5 і ТЕЦ-6, які в серпні 2018 року було передано в управління комунальному підприємству Київтеплоенерго. Раніше комунальному підприємству були передані тепломережі, котельні та районні теплостанції. Передача потужностей пов'язана із закінченням дії договору між Київенерго та Київською міськадміністрацією на управління об'єктами комунальної власності.

Підписуйтесь на розсилки Liga.net – тільки головне у вашій пошті

Роман Брыль
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини