RU

Кіберспортсмени інвестують $40 млн у будівництво нової арени в Києві

10.09.2020, 17:37
Кіберспортсмени інвестують $40 млн у будівництво нової арени в Києві - Фото
Олександр Кохановський navi

Українські кіберспортсмени готові інвестувати $40 млн у будівництво багатофункціональної кіберспортивної арени місткістю 10 000 осіб у Києві. Про це повідомив співзасновник української кіберспортивної організації NAVI й один із власників готелю Дніпро Олександр Кохановський, пише  ЕП.

"Там буде не тільки кіберспорт, але і звичайний спорт, концерти, івенти, виставки, конференції. У нас у країні ще немає такого майданчика", - розповів він у четвер на Інвестиційному форумі Києва.

За його словами, готель "Дніпро" у зв'язці з кіберспортивною ареною дозволить проводити в Києві до 16 великих кіберспортивних івентів і забезпечить близько 100 000 туристів щорічно.

Читайте також: Обійшли Черновецького і Столара. "Кіберспортсмени" купили готель "Дніпро" за 1,1 млрд. Деталі

Крім того, надходження до місцевого бюджету лише від туристичного збору складуть близько 40 млн грн на рік, додав бізнесмен.

"Наша основна ідея в тому, що коли у нас буде готель і арена, це стане унікальною конкурентною перевагою, щоб брати участь у тендерах розробників комп'ютерних ігор на проведення івентів. Ми зможемо отримувати від восьми до 16 топових івентів на рік", - пояснив він.

  • 7 вересня кіберспорт офіційно було визнано видом спорту в Україні.
  • А місяць тому кіберспорсмени купили за 1,1 млрд грн готель Дніпро.
Наталия Софиенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини