RU

Київським податківцям представили нового керівника

27.12.2011, 10:48
Київським податківцям представили нового керівника - Фото
Клименко представив Носачову столичним податківцям (фото: kyivsta.gov.ua)
Як повідомляє прес-служба відомства, вчора, 26 грудня, Олександр Клименко провів урочисту нараду з нагоди призначення Носачової, на якій визначив завдання столичних податківців на 2012 рік.

Клименко зазначив, що головними пріоритетами роботи відомства повинні стати концентрація уваги на детінізації економіки та боротьбі з зарплатами "в конвертах". За його словами, ці комплексні заходи повинні дати синергетичний ефект, оскільки тіньовий бізнес дуже часто використовує нелегальну працю найманих робітників.

Глава податкової констатував, що сьогодні більшість міжрегіональних схем ухилення від оподаткування замикається саме в Києві. При цьому, через високий рівень трудової міграції столичні бізнесмени знаходять тих, хто згоден працювати за невеликі гроші і без офіційного працевлаштування. За розрахунками податківців, тому втрати місцевого бюджету складають близько 600 млн.грн.

Нагадаємо, раніше Носачова займала посаду директора департаменту податкового контролю, до цього - заступника голови Державної податкової адміністрації України.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини