RU

Київській області обіцяють нові робочі місця

25.10.2010, 17:25

Найближчим часом у Київській області будуть створені нові робочі місця. Про це заявив глава правління ТОВ ФК "Агро-Лідер-Україна" Віталій Гудзенко під час круглого столу "Необхідність системних реформ у Київській області" в Інформаційному агентстві ЛІГАБізнесІнформ.

"Це легко. Якщо кожне господарство хоч би 50-100 га посіє овочів, це дасть сотні робочих місць. Так, це сезонність. Але якщо продовжувати переробку, це будуть постійні робочі місця і з немаленькою заробітною платою", - заявив він.

Говорячи про працевлаштування населення Київської області на промислових підприємствах, В.Гудзенко зазначив: "Треба зберегти існуючі промислові підприємства, не дати їх розграбувати. Побудувати нові ми не обіцяємо, але якщо повернутися до теми логістики, то під Києвом можна побудувати склади не для імпортованої продукції, а для власної".

За словами голови правління ТОВ ФК "Агро-Лідер-Україна", склади можуть бути побудовані у радіусі 70 км від столиці. "Ми ведемо перемовини з російськими партнерами і вже починаємо підготовку проектної документації з будівництва", - заявив він.

Ринок праці: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини