RU

"Київхімволокно" повернули державі

16.03.2011, 16:30

Вищий господарський суд України погодився з доводами Генеральної прокуратури про незаконність відчуження на користь приватних структур 51% статутного фонду ВАТ "Київхімволокно" вартістю 9 млн. грн. Про це повідомляє прес-служба Генпрокуратури.

Суд 15 березня залишив у силі судові рішення про задоволення позову Генеральної прокуратури про повернення зазначеного пакету акцій територіальній громаді м. Києва.

Нагадаємо, 14 грудня 2010 року Київський апеляційний господарський суд підтвердив право власності територіальної громади Києва на 51% акцій ВАТ "Київхімволокно". Апеляційна інстанція не задовольнила скаргу компанії "Новий регіон", яку пов'язують з ім'ям зятя мера Києва Леоніда Черновецького В’ячеслава Супруненка, на рішення Господарського суду Києва, що повернув 2 листопада зазначений пакет акцій "Київхімволокно" в комунальну власність.

"Київхімволокно" - одне з найбільших підприємств України з виробництва синтетичних ниток і волокон для авіа- і автомобілебудування, легкої промисловості, інших областей господарства, а також товарів народного споживання. До складу ВАТ входять дочірні підприємства "Квант", "Техноцентр", "Завод ТНС", "Хімтранс", "Крижинка", "Медсанчастина".


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини