RU

"Київенерго" заплатила за газ майже 1,5 млрд. грн.

08.09.2010, 10:00

АК "Київенерго" перерахувала 1 444,774 млн. грн. ДК "Газ України" за спожитий газ.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі компанії, розрахунки проведені 3 вересня, у день надходження коштів на рахунки "Київенерго" від КМДА з компенсації різниці між реальними витратами енергокомпанії на виробництво теплоенергії і соціальними тарифами на тепло для населення, які встановила столична влада. З отриманої суми "Київенерго" має сплатити до державного бюджету податок на прибуток у розмірі 361,2 млн. грн. власних коштів.

"Внаслідок встановлення тарифів на відпуск теплової енергії для житлових організацій і затверджених КМДА на рівні нижчому від собівартості, збитки від реалізації теплової енергії на 1 серпня 2010 року становили 2,101 млрд. грн. У серпні "Київенерго" спожила газ на виробництво теплової енергії на суму 55,2 млн. грн., а до того ж сплатила ДК "Газ України" вдвічі більше - 106,8 млн. грн.", - зазначено у повідомленні.

АК "Київенерго" наголошує, що через відсутність розрахунків з боку КМДА, позбавлена достатнього газопостачання і відчуває напруженість у роботі станцій у частині виробництва теплової і електричної енергії. З проханням вирішити питання постачання палива компанія неодноразово зверталася до місцевої влади.

У компанії також зазначають, що на 31 серпня 2010 року загальний борг споживачів за теплову енергію становив 833,65 млн. грн.

Нагадаємо, 6 вересня ДК "Газ України" повідомляла, що АК "Київенерго" заборгувала за 2008-2010 рр. понад 1,9 млрд. грн.

АК "Київенерго": довідка та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини