RU

"Київенерго" відновила електропостачання боржників

27.11.2008, 17:11

Сьогодні акціонерна компанія "Київенерго" відновила електропостачання відключених напередодні установ і організацій, що фінансуються з міського і районних бюджетів Києва і що мають значну заборгованість за спожиту електроенергію.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі компанії, результатом перемовин між керівництвом "Київенерго" і КМДА стало тимчасове поновлення електропостачання боржників, яке було відключено добами раніше. До того ж столична влада пообіцяли вжити невідкладних заходів для розрахунків перед компанією за спожиту електроенергію установ і організацій, які фінансуються з міського і районних бюджетів столиці.

У "Київенерго" нагадують, що борг всіх категорій споживачів перед компанією за станом на 27 листопада за використання електроенергії становить 709 млн. 593 тис. грн. Борг за електроспоживання установ і організацій, які фінансуються з міського і районних бюджетів столиці за станом на 1 листопада цього року становить 6 млн. 682 тис. грн. Споживання електричної енергії цими установами в листопаді поточного року становить 15 млн. 369 тис. грн. До того ж ця категорія споживачів "Київенерго" сплатила лише 2 млн. 34 тис. грн., що становить 13% від загальної суми боргу.

Нагадаємо, 26 листопада АК "Київенерго" почало відключення від електроенергії найбільших боржників, про що зазделегідь попередила КМДА офіційним листом.

АК "Київенерго" наголошує, що у разі погіршення ситуації, згідно з чинним законодавством, обмеження електропостачання боржників може поновитися.

Внаслідок неповних і невчасних розрахунків споживачів, "Київенерго" є одним із найбільших боржників перед державним підприємством "Енергоринок" за придбану в листопаді електричну енергію. Так, поточна заборгованість компанії в цьому році "Енергоринку" становить 109 млн. грн.

Довідка про "Київенерго" >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини