RU

"Київенерго" подала надію "Київводоканалу"

04.12.2008, 14:37

Акціонерна компанія "Київенерго" не виключає можливості позитивного врегулювання питання з боргами ВАТ "АК "Київводоканал" за спожиту електроенергію тільки за умови чіткого виконання графіка сплати боргів.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі "Київенерго", в цей час тривають перемовини щодо термінів сплати заборгованості "Київводоканалом". Якщо пропозиція боржника буде прийнятною і чітко виконуватися, "Київенерго" вдасться уникнути відключення "Київводоканалу" від електропостачання.

"Київенерго" в черговий раз наголошує, що не зацікавлена в таких радикальних заходах, як відключення споживачів від електроенергії і спонукає боржників шукати додаткові шляхи виконання своїх зобов'язань.

Компанія допускає, що з боргів за попередні періоди "Київводоканалу" перед компанією, можливе затвердження довгострокового графіка погашення. Водночас поточні борги "Київводоканалу" за жовтень і листопад повинні бути сплачені до кінця грудня.

Нагадаємо, що раніше "Київенерго" заявила, що починаючи з 4 грудня збирається обмежити постачання електричної енергії "Київводоканалу" у зв'язку з незадовільними розрахунками з компанією за постачання енергоресурсу. До того ж у компанії заявили, що "Київводоканал" є найгіршим платником компанії за електроенергію.

Довідка про АЕК "Київенерго" >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини