RU

Київ з Москвою з'єднають швидкісні поїзди

19.01.2011, 16:20

"Укразалізниця" і ВАТ "Російські залізниці" організує швидкісний рух поїздів у напрямку Київ-Москва, а надалі планують з'єднати швидкісним сполученням Москву з містами-мілліонниками Східної України. Ці питання обговорювалися сьогодні під час зустрічі Віце-прем'єр-міністра України - Міністра інфраструктури Бориса Колеснікова і президента ВАТ "РЖД" Володимира Якуніна.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Міністерства інфраструктури, у межах зустрічі йшлося про найважливіші питання двосторонньої співпраці, зокрема, впровадження швидкісного пасажирського руху поїздів у напрямку Київ-Москва, транзиту вантажів у напрямку Москва-Кавказ без зупинки на українській території, будівництва залізничного шляху шириною 1520 мм Кошице-Братислава-Відень.

Українські і російські залізничники проводять заходи щодо розподілу пасажирського і вантажного руху, адже у процесі розмежування пасажирських і вантажних транспортних коридорів особливо важливим є те, щоб вони були гармонійними для обох систем. Наступний етап – максимальне спрощення і пришвидшення проведення прикордонного і митного контролю у поїздах. За словами Віце-прем'єр-міністра, протягом кварталу буде визначена дата впровадження швидкісного маршруту, час у дорозі і вартість поїздки. "Думаю, що оптимально максимальним часом буде п'ять годин", - сказав Б.Колесніков.

Транспорт, логістика: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини