RU

Хорошковський знає, як побороти корупцію у сфері держзакупівель

30.05.2012, 13:25
Хорошковський знає, як побороти корупцію у сфері держзакупівель - Фото
Валерій Хорошковський
Уряд планує вирішити проблему корупції у сфері державних закупівель за допомогою введення електронних торгів. Про це повідомив сьогодні перший віце-прем'єр-міністр Валерій Хорошковський на зустрічі з представниками громадськості з питань недопущення корупції при держзакупівлях.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Хорошковський зазначив, що на сьогоднішній день наявність тендерних комісій та тендерних торгів не запобігає корупційним діям. "Нам разом потрібно зрозуміти, яким шляхом удосконалити наше законодавство для того, щоб знайти той шлях, який дозволить реально побороти корупцію в цій сфері. Хочу сказати, що, на жаль, знаю це особисто, вона досить розвинена, і ще раз хочу сказати, що тендерні комісії не тільки не запобігають, але іноді стають предметом, а вірніше каталізатором певної корупції. Тим більше, як ми знаємо, відповідно до кримінального законодавства, колегіальні органи не можна притягнути до кримінальної відповідальності, це певною мірою є проблемою. Таким чином, ми, як уряд, бачимо розвиток цієї сфери саме в напрямку важливої зміни законодавства та приведення процедури держзакупівель до електронних торгів", - сказав він.

Нагадаємо, раніше міністр економічного розвитку і торгівлі Петро Порошенко заявляв, що запропонує до другого читання у Верховній Раді для затвердження проект закону про систему електронних торгів. Впровадження електронних закупівель Мінекономіки планувало почати з себе, а також розглядається можливість введення їх в пілотних регіонах України. Порошенко припустив, що такими регіонами можуть стати Дніпропетровська область і Вінниця.

Досьє на Валерія Хорошковського
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини