RU

Хорошковський: Вступ України до Митного союзу - поза законом

21.11.2012, 11:36
Хорошковський: Вступ України до Митного союзу - поза законом - Фото
Валерій Хорошковський

Питання про вступ України до Митного союзу Росії, Білорусі і Казахстану перебуває поза законом. Про це заявив перший віце-прем'єр-міністр України Валерій Хорошковський на першій конференції Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного Партнерства.

"Що стосується вступу (до Митного союзу, - ред.) - це поза законом", - сказав Хорошковський, якого цитує УНІАН.

Перший віце-прем'єр нагадав, що в національному законодавстві чітко визначена європейська перспектива України.

"Всі, хто не виконує законодавство про європейську інтеграцію, зрозуміло, знаходяться поза законом", - наголосив він.

Водночас Хорошковський зауважив, що Україна не може відмовлятися від взаємовигідних економічних зв'язків зі своїми східними партнерами.

"Економіку ніхто не відміняв, і їсти хочеться щодня. А це значить, з економічної точки зору ми не можемо на сьогоднішній день закрити ту історію, той досвід і ті напрацювання, які у нас є в економічній сфері з нашими східними партнерами, і сказати: "Вибачте, ми до вас повертаємося спиною і працюємо лише в одному напрямку", - зазначив Хорошковський.

Чиновник наголосив, що це недалекоглядна політика, оскільки співпрацювати необхідно з усіма країнами, і особливо актуальним це питання стає під час світової економічної кризи.

Нагадаємо, ще в 2011 році президент України Віктор Янукович висловився за підписання рамкової угоди щодо співпраці України з Митним союзом Білорусі, Казахстану і РФ у форматі 3+1, але Росію такий формат співпраці не влаштовує.

У середині листопада український МЗС заявив, що питання про вступ України до Митного союзу не стоїть на порядку денному зовнішньої політики.

У Митний союз на сьогодні входять Росія, Білорусь і Казахстан.

Досьє на Валерія Хорошковського

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини