RU

Хорошковський спростував заяви про можливий дефолт України

22.02.2012, 16:39
Хорошковський спростував заяви про можливий дефолт України - Фото
Валерій Хорошковський не вірить в дефолт
Всі свої боргові зобов'язання Україна здійснює без проблем. Про це заявив міністр фінансів України Валерій Хорошковський на зустрічі з членами парламентського комітету з питань фінансів і банківської діяльності.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Хорошковський підкреслив, що інформація про можливий дефолт України не відповідає дійсності. "Я хочу офіційно спростувати подібного роду інсинуації, тому що насправді на сьогодні ми взагалі не бачимо проблем, навіть якщо у нас не буде відновлено співпрацю з МВФ, з погашенням зовнішнього боргу", - сказав Хорошковський.

Він зазначив, що найбільша кількість виплат боргу припала саме на лютий, і ці виплати Україна здійснила без проблем. Міністр зазначив, що виплати необхідно буде здійснити ще в березні, навантаження припаде на початок літа - 4 червня, а потім на жовтень. "Ми всі ці аспекти бачимо, у нас достатньо фінансового ресурсу для погашення всіх цих боргів", - додав міністр.

Нагадаємо, сьогодні в західних ЗМІ з'явилася інформація, що ризик дефолту України зараз більше, ніж у будь-якій іншій країні, за винятком Греції.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини