RU

Хорошковський обіцяє необхідну підтримку компанії Сhevron

25.05.2012, 09:26
Хорошковський обіцяє необхідну підтримку компанії Сhevron - Фото
Валерій Хорошковський
Уряд надасть необхідну підтримку компанії Сhevron. Про це заявив перший віце-прем'єр-міністр України Валерій Хорошковський під час зустрічі з делегацією компанії Сhevron, яка відбулася 24 травня 2012 року в Києві.

Як повідомляє прес-служба уряду, перший віце-прем'єр позитивно оцінив плани Сhevron щодо швидкого розвитку території Олеської площі, відведеної компанії на умовах угоди про розподіл продукції.

Він зазначив, що уряд буде надавати інвесторам необхідну підтримку, в тому числі, в питаннях гармонізації національного законодавства. "Уряд зацікавлений у створенні сприятливого інвестиційного клімату. Це - крок до ефективного розвитку енергетичної галузі України, збільшення обсягів видобутку газу, забезпечення енергонезалежності нашої держави", - заявив Хорошковський.

Чиновник висловив надію на успішність розвитку проекту з видобутку газу сланцевих порід. "Досвід компанії Shevron буде першим. Сподіваюся, він стане успішним і покладе початок ефективної роботи великого іноземного інвестора в енергетичній сфері", - заявив перший віце-прем'єр.

Нагадаємо, переможцями конкурсів з розробки й видобутку вуглеводнів на Юзівській та Олеській ділянках стали компанії Shell і Сhevron.

На сьогодні Україна прагне знизити залежність від російських енергоресурсів. Зокрема, в травні  НАК Нафтогаз України підписав рамкову угоду про купівлю-продаж природного газу з німецькою RWE. Також іде підготовка до видобутку газу на чорноморському шельфі.

Досьє на Валерія Хорошковського
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини