RU

Хорошковський: Митна формула 3+1 не влаштовує Росію

19.03.2012, 17:37
Хорошковський: Митна формула 3+1 не влаштовує Росію - Фото
Валерій Хорошковський
Росію не влаштовує запропонована Києвом формула співпраці з Митним союзом (МС) у форматі "3 +1". Про це заявив перший віце-прем'єр України Валерій Хорошковський на брифінгу в Москві.

"На сьогоднішній день з причини, що не було глибоких пророблень, ми виходимо з того, що не влаштовує Росію формула співпраці з Митним союзом "3 +1", - сказав Хорошковський, слова якого наводить Інтерфакс-Україна.

Перший віце-прем'єр підкреслив, що в ході засідання Міждержавної ради Євразійського економічного співтовариства українська делегація на чолі з президентом України Віктором Януковичем знову запропонувала формулу співпраці 3+1, яка на сьогоднішній день "не отримала серйозного публічного обговорення". "Але ми все-таки вважаємо, що така ідея має право на життя і в рамках "3 +1" ми готові вести переговори", - зазначив Хорошковський.

Він також визнав, що Україна як країна, яка не є членом Митного Союзу, буде в певному сенсі "економічно страждати, оскільки ці ринки будуть захищені".

Нагадаємо, раніше президент РФ Дмитро Медведєв заявив, що виключає співпрацю України з Митним союзом у форматі 3 +1. На його думку, Митний союз - це вища форма інтеграції, і Росія зацікавлена ​​в тому, щоб туди підключилася Україна, причому повноцінно.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини