RU

Хорошковський хоче пільги для реєстрації яхт і літаків

23.03.2012, 09:42
Хорошковський хоче пільги для реєстрації яхт і літаків - Фото
Валерій Хорошковський
Перший віце-прем'єр-міністр України Валерій Хорошковський "не проти" введення податку на багатство, але виступає за пільгові умови для реєстрації яхт і літаків. Про це чиновник сказав в інтерв'ю Комсомольській правді в Україні.

Відповідаючи на питання, чи не проти він введення податку на розкіш, Хорошковський відзначив: "Скажу так: я виступаю "не проти". Платити високі податки на luxury goods - це добре, але, з іншого боку, ми могли б мати ще одну економіку всередині країни, якщо б створили пільгові умови для реєстрації яхт, літаків, причому йдеься не тільки про власність українських громадян. Як ви знаєте, подібні умови створюють деякі держави. Питання дискусійне, а що стосується закону, ми найближчим часом внесемо його на розгляд Верховної Ради", - зазначив чиновник.

Нагадаємо, раніше президент України Віктор Янукович заявив, що Верховна Рада незабаром ухвалить закон про податок на розкіш, який ініціює віце-прем'єр Сергій Тігіпко. За словами президента, провідні бізнесмени країни підтримують цей законопроект. Тігіпко повідомив, що документ потрапить в парламент у квітні.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини