RU

Хомутинник запропонував змінити вже проголосовані норми Податкового кодексу

18.11.2010, 12:55
Хомутинник запропонував змінити вже проголосовані норми Податкового кодексу - Фото
b6109fc1038a223f6413b5f6ecee695a.jpg

Хомутинник запропонував змінити вже проголосовані норми Податкового кодексу

Комітет з питань податкової і митної політики готує ще одну таблицю до проекту Податкового кодексу з тих норм, які були проголосовані у вівторок. Про це повідомив глава комітету Віталій Хомутинник (на фото)під час обговорення проекту у Верховній Раді.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, у своєму виступі народний депутат від НУНС Ярослав Джоджик повідомив, що підприємців непокоїть не тільки розділ, присвячений спрощеній системі оподаткування, але й ряд норм, проголосованих у вівторок, зокрема, перевірки і високі повноваження податкової служби. Реагуючи на це зауваження, В.Хомутинник зазначив, що комітет вчора відпрацював проблемні позиції за тими статтями, які були проголосовані у вівторок.

"Ми зараз готуємо таблицю і, згідно зі статтею 131 регламенту, будемо пропонувати після того, як ми закінчимо голосування щодо усіх статей (Податкового кодексу, - ред.) редакційно зробити уточнення з усіх норм, які ми обговорюємо, зокрема і з народними депутатами", - сказав він.

Водночас народний депутат від БЮТ Сергій Власенко зазначив, що подібна процедура свідчить про те, що документ не готовий до прийняття і його треба знімати з розгляду.

Нагадаємо, що у вівторок при голосуванні за ряд норм Міністр фінансів Федір Ярошенко просив зал підтримати їх у редакції, підготовленій комітетом до другого читання, з тим, щоб уряд міг ще раз розглянути питання можливості компромісу щодо цих норм. Зокрема це стосується положення, відповідно до якого запропоновано обкладати ПДВ плату за мешкання студентів і аспірантів у гуртожитках. Наразі депутати розглянули 12 з 19 розділів Податкового кодексу і 283 з 340 статей документа.

Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>
Оподаткування: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини