RU

Хомутинник: Податковий кодекс набуде чинності з 1 січня 2011 року

03.11.2010, 10:55

Проект Податкового кодексу України буде розглядатися, починаючи з вівторка, 16 листопада. Про це в інтерв'ю газеті "Дело" сказав глава парламентського Комітету з податків Віталій Хомутинник.

"Проект Податкового кодексу буде розглядатися, починаючи з вівторка, 16 листопада, і до останнього - поки не пройдемо усі поправки. На 4 листопада ми могли б винести тільки готові розділи. Таких лише 12. Якщо винести їх на голосування, буде розірваний документ. Керівництво Верховної Ради вирішило, що це недоцільно", - зазначив він.

Відповідаючи на питання, коли Податковий кодекс може набути чинності, В.Хомутинник повідомив, що кодекс буде прийнятий парламентом у листопаді і набуде чинності з 1 січня 2011 року. За його словами, інших варіантів немає.

Нагадаємо, раніше Голова Верховної Ради Володимир Литвин наголосив, що проект Податкового кодексу - це цілісний документ, і парламент не може розглядати його частинами. Він попросив комітет інтенсифікувати роботу над документом і вийти на той варіант, який можна буде роздати народним депутатам.

Оподаткування: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини