RU

Хомутиннік обіцяє, що Податковий кодекс розглянуть "за один присіст"

11.11.2010, 15:25
Хомутиннік обіцяє, що Податковий кодекс розглянуть
d3331cc629430ab32ac142854ad4800f.jpg

Хомутиннік обіцяє, що Податковий кодекс розглянуть "за один присіст"

Розгляд проекту Податкового кодексу України у Верховній Раді більше не будуть переносити, процедура почнеться вранці у вівторок, 16 листопада, і, можливо, завершиться до четверга, 18 листопада. Про це повідомив журналістам голова парламентського Комітету з питань податкової і митної політики Віталій Хомутиннік (на фото).

"У вівторок ми почнемо з ранку розгляд Податкового кодексу, ну а закінчимо коли закінчимо", - сказав В.Хомутінник, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Відкладати питання, за його словами, більше не можна. "На жаль, ми вже всі можливі терміни використали, і бюджетний процес вже підштовхує до того, щоб прийняти Податковий кодекс", - сказав він.

В.Хомутиннік вказав, що, почавши розгляд у вівторок, за два - максимум три дні розгляд проекту може бути завершено. "Тобто, до четверга, я думаю, ми його закінчимо. Але це буде залежати від активності суб'єктів законодавчої ініціативи. Я не виключаю того, що може бути завершено і у вівторок, якщо ми зможемо не обмежувати час роботи, тобто не до шести вечора, а до кінця", - додав він.

Нагадаємо, що сьогодні народний депутат (НУНС) Ксенія Ляпіна заявила, що Комітет Верховної Ради з питань податкової і митної політики не врахував зауважень і пропозицій представників малого і середнього бізнесу до проекту Податкового кодексу.

Сьогодні біля входу в комітети - навпроти будівлі, де проводяться пленарні засідання парламенту - зібралися кілька десятків співробітників київських ринків, протестуючих проти проекту Податкового кодексу.

У свою чергу, підприємці, що розбили наметове містечко під Верховною Радою, готові оголосити голодування, якщо влада не врахує їхніх вимог до Податкового кодексу.

Учора на засіданні уряду Прем'єр-міністр Микола Азаров заявив, що люди, яких "змусили зображати протест" проти кодексу, норм документа в очі не бачили. "Ми всі спостерігали, як минулого тижня в країні намагалися продемонструвати протест малих підприємців. Насправді ні люди, яких змусили зображати протест, ні їхні господарі норм Податкового кодексу в очі не бачили", - сказав він.

Підприємництво в Україні: добірка новин>>>
Оподаткування: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини